Brantas – stworzony na łowy

Stworzyliśmy dla Państwa pierwszą w Polsce markę, oferującą odzież myśliwską dla kobiet polujących i towarzyszących myśliwym. Chcemy zmienić sytuację, że jesteśmy jedynym krajem w Unii Europejskiej, który zupełnie zapomniał o Dianach i żonach Nemrodów. A przecież każda kobieta, która uczestniczy w polowaniu lub imprezach myśliwskich musi czuć się jak zawsze perfekcyjnie i kobieco. Nie chcemy aby nasze Diany zmuszone były przez brak oferty na rynku do noszenia męskich kurtek, bluz czy spodni.

Chcemy zaproponować Paniom odzież elegancką; zgodną z trendami mody damskiej, doskonałych parametrach użytkowych i po prostu kobiecą. Pora aby zgodnie ze stylem życia (bo myślistwo to przecież styl życia) Panie mogły ubrać codzienny, stylowy żakiet, płaszcz czy kamizelkę, o niebanalnym, perfekcyjnym kroju i wykończeniu. Polowanie, kynologia łowiecka, imprezy łowieckie, towarzyszenie na polowaniu i imprezach myśliwskich powinno nas kobiety obligować do eleganckiego, stosownego wyglądu. Zapewniamy naszym wyrobom najlepszej jakości surowiec, wyszukiwany starannie na całym świecie a także profesjonalne odszycie w renomowanych polskich fabrykach odzieżowych.

Życzymy Dianom, aby w naszych ubraniach myśliwskich czuły się komfortowo, a żonom myśliwych, aby w każdej sytuacji, także strojem wspierały ich pasje.

Adres

ul. Św. Jerzego 10/12
Łódź 91-072

tel. +48 663-935-339
brantas@brantas.pl

bezpieczne płatności

U nas bezpiecznie zapłacisz za swoje zakupy

Paczki są wysyłane za pośrednictwem
Godziny otwarcia

Pon. – Pt. : 08.00 – 16.00